Katalog

Značka
Určeno pro

Informace

Novinky

Salerm Solar Golden

Salerm Cosmetics představuje řadu sluneční kosmetiky pro dokonalé krásné opálení Salerm Solar Golden. Pět profesionálních produktů pro krásné opálení s naprostou pohodou: dva ochranné faktory SFP10 a SFP20, ochranné pěnové tužidlo a mist pro ochranu vlasů a ošetření pokožky po opalování. Všechny produkty jsou transparentní, rychle se absorbují a...

Salerm Cosmetics představuje řadu sluneční kosmetiky pro dokonalé krásné opálení Salerm Solar Golden. Pět profesionálních produktů pro krásné opálení s naprostou pohodou: dva ochranné faktory SFP10 a SFP20, ochranné pěnové tužidlo a mist pro ochranu vlasů a ošetření pokožky po opalování. Všechny produkty jsou transparentní, rychle se absorbují a nemastí.

Zobrazit

Salerm Solar Golden Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
  • Salerm Protector Golden SPF10 ochranný loción na tělo je účinná sluneční ochrana ve spreji s ochranným faktorem SPF 10. Synergický účinek 4 solárních filtrů efektivně chrání před UVA a UVB ultrafialovými paprsky. Přírodní látky zpomalují oxidaci buněk, čímž zabraňují předčasnému stárnutí pokožky. Balení 150 ml.

  • Salerm Protector SPF20 je sluneční ochrana ve spreji z řady Salerm Solar Golden. Transparentní loción na tělo není třeba roztírat, neboť se okamžitě přirozeně vstřebá do pokožky. Synergický účinek 4 solárních filtrů efektivně chrání před UVA a UVB ultrafialovými paprsky. Účinné mikrosložky zabraňují vzniku volných radikálů, čímž se eliminuje oxidace buněk...

  • Osvěžující tělová emulze Salerm After Sun ze sluneční řady Salerm Solar Golden je ideální pro zklidnění pokožky po slunění a opalování. Formule založená na přírodních výtažcích Kadidlovníku (Boswellia) a Měsíčku ošetřují podrážděnou pokožku a navrací jí elasticitu. Balení 200 ml.

  • Salerm Hairsun Mist chrání vlasy před slunečními paprsky, ultrafialovému záření, mořskou vodou, chlórem a dalšími negativními externími prvky. Syntetické deriváty chrání bílkovinnou strukturu vlasového vlákna před poškozením. Originální složení pro snadnou aplikaci je ve formě spreje pro dokonalou dlouhodobou ochranu vlasů. Balení 150 ml.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek