Technické ošetření

Salerm Cosmetics přetvařín a zdůražnuje vaši krásu krásu. Doplňuje ji, abyste se každý den a v každém okamžiku cítila obvzláště přitažlivá. Jaké si přejete vlasy? Hladké nebo kudrnaté? Pomůžeme Vám rozšířit spektrum produktů pro dosažení žádoucího účesu. 

Technické ošetření Počet produktů: 14

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
 • Keratinové ošetření pro suché a velmi poškozené vlasy Salerm Keratin Shot. Keratinové ošetření vlasů Salerm Keratin Shot může být prováděno pouze v autorizovaných kadeřnických salónech a kadeřníci prošli příslušným školením. Keratinové ošetření je výhodné zejména pro suché a poškozené vlasy. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Keratin Shot vyhlazující krém je revoluční ošetření, které přispívá k hladkým a vyhlazeným vlasům. Salerm Keratin Shot pracuje díky přírodnímu keratinu a mění formu vlasu. Systém Keratin Shot přináší znovuzískání přirozené hydratace, lesk, hebkost a kontrolu objemu vlasů. Navíc usnadňuje udržet vlasy déle hladké. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Dvoufázové sérum Salerm Keratin Shot Keramix ve formě ampulí s obsahem arganového oleje umocňuje vyhlazující efekt a zaručuje dlouhotrvanlivost hladkých vlasů bez krepatění. Ampule Salerm Keratin Shot Keramix poskytuje vlasům dokonalé uhlazení a eliminuje jejich krepatění až po dobu 3 měsíců. Neobsahuje formadelhyd. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Absolut Straighner Enhancer (Potenciador) je prvním krokem systému narovnání vlasů od Salerm Cosmetics. Jedná se o aktivátor, který otevírá kutikulu vlasů a připravuje je na příjem aktivních složek následujícíh kroků ošetření. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Absolut Straightener je první narovnávací ošetření vlasů, které zároveň vlasy komplexně ošetřuje. Salerm Absolut Straightener neobsahuje Formaldehyd. Nejmodernější technologie narovnávání vlasů založená na hydrolyzovaném keratinu regeneruje a následně chrání vlas před poškozením. Vlasy budou lesklé, jasné a hebké. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Absolut Straightener narovnávací krém představuje 2. krok profeisonální narovnání vlasů od Salerm Cosmetics. Krém pro permanentní narovnání vlasů je obohacen o tekutý keratin přírodního původu, který napomáhá změnám struktury vlasů a jejich narovnání. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Absolut Straightener narovnávací krém představuje 2. krok profeisonální narovnání vlasů od Salerm Cosmetics. Krém pro permanentní narovnání vlasů je obohacen o tekutý keratin přírodního původu, který napomáhá změnám struktury vlasů a jejich narovnání. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Absolut Straightener 03 Neutralizační krém je třetí krokem profesionální narovnání vlasů Salerm Absolut Straightener. Neutralizační krém je důležitý k dokončené celého procesu, při kterém používáte vyrovnávací krém Salerm Absolut Straightener. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Absolut Straightener 04 Post-treatment péče je finální hydratační péčí celého procesu narovnání vlasů Salerm Absolut Straightener. Hlavním účelem je uzavření kutikuly vlasového stinku a nastolení rovnovážného pH vlasů. Vlasy budou hydratované a dokonale rovné.  POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

 • Salerm Active Form trvalá ondulace představuje permanentní péči na vlasy, která kombinuje vynikající péči a vysokou pevnost kudrlinek. Stabilizovaná trvalá ondualce, kterou dosáhnete krásných kadeří s leskem s ohledem na péči o strukturu vlasů. K dispozici pro ve 4 druzích dle typu vlasů - pro nepoddajné vlasy, přírodní vlasy, barvené vlasy a poškozené...

 • Salerm Active Form Neutralizant 1+1 je kapalný neutralizant speciálně vyvinutý pro použití s trvalou ondulací Salerm Active Form. Vyvážené složení a kyselá báze zajišťuje správnou neutralizaci vlasů a dosažení optimálních výsledků trvalé. Neutralizant garantuje perfektně tvarované vlny s dlohou životností. Hydratační složky chrání vlasy v průběhu celého...

 • Salerm Silk Plus jsou ampule s kovovými částečkami, které se můžou mít s jaýmikoliv technickými produkty Salerm Cosmetics. Ampule Salerm Silk plus zabraňují svědění způsobené použitím barev a odbarvovacích prostředků. POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek