❗️❗️❗️DŮLEŽITÉ: NOUZOVÝ STAV V ČESKU❗️❗️❗️

Vážení zákazníci,
v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace a výskytem onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SAER-CoV-2 dochází k dočasnému  ZASTAVENÍ MOŽNOSTI OSOBNÍHO ODBĚRU NA VÝDEJNÍCH MÍSTECH ZÁSILKOVNY . Situaci neustále monitorujeme a přizpůsobuje aktuálnímu stavu. Pokud můžete, volte raději dopravu kurýrem nebo Českou poštou. V případě dotazů neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Děkujeme za pochopení ...

Způsoby dopravy a platby

Dopravci a ceny poštovného
* Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH; Kurz 1€ = 24 Kč

Česká pošta, s.p.

Veškeré zásilky jsou odesílány expresní balíkovou službou: Balík do ruky (DR). Česká pošta, s.p. zásilku doručí do druhého pracovního dne. V den předání zásilky České poště obdržíte e-mail s číslem zásilky pro možnost sledování pohybu vašeho balíku. Prostřednictvím služby  České pošty Track & Trace je možné on-line sledovat pohyb a stav vaší zásilky. Česká pošta vás bude prostřednictvím SMS a e-mailu informovat o podání zásilky a rovněž o datu doručení balíku.  Balíky do ruky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou vhozenou do poštovní schránky. Česká pošta nabízí možnost opětovného doručení balíku, pro využití této služby musíte kontaktovat příslušnou pobočku České pošty, na které je zásilka uložena. Česká pošta také nabízí možnost změny místa doručení balíku. O změnu je možné zažádat online, ovšem v době, kdy balík ještě nebyl uložen na dodací poště, Změna termínu nebo místa pro dodání balíkové zásilky.

DŮLEŽITÉ! Balíky jsou na dodací poště uloženy po dobu 7 dní. Dobu uložení je možné prodloužit po telefonickém kontaktu s konkrétní pobočkou České pošty, s.p., na které je vaše zásilka uložena. Internetový obchod www.kosmetikaslerm.cz (odesílatel) není kompetentní k prodlužování zásilek.

Způsob platby

- Zákazníci mají možnost za nákup zaplatit bankovním převodem (č.ú. 2100310785 / 2010), kdy zásilka je odeslána po přijetí platby na účet internetového obchodu www.kosmetikasalerm.cz

- Zákazníci mají možnost za nákup zaplatit na dobírku, tzn., v hotovosti při převzetí zboží od doručovatele. Za platbu dobírkou je účtován poplatek 50 Kč s DPH.

Cena služby

Cena služby se odvíjí od zvoleného způsobu zaplacení za objednané zboží. Zohledněna je také výše celkové objednávky.

Balík do ruky je v základní sazbě zpoplatněn částou 49 Kč s DPH při platbě předem. V případě, kdy zákazník požaduje za nákup zboží zaplatit v hotovosti, je cena poštovného včetně dobírky 99 Kč s DPH.

- V případě nákupu v hodnotě nad 999 Kč je poštovné zdarma při platbě předem. V případě platby na dobírku u objednávky nad 999 Kč je poštovné včetně doběrečného 50 Kč s DPH. 

Doba uložení zásilek na České poště, s.p.

- Zásilky zasílené expresní službou balík Do ruky jsou standradně uloženy na pobočkách České pošty, s.p. po dobu 7 dní. V případě zájmu lze sjednat prodloužení doby uložení. V tomto případě musí zákazník kontaktovat příslušnou pobočku České pošty, s.p., kde byla zásilka uložena. (Upozornění: prodloužení doby uložení zásilky nelze garantovat, vždy záleží na ochotě konrétní pobočky České pošty, s.p.)

Reklamace

V případě viditelně a značně poškozeného balíku nedoporučujeme zákazníkům zásilku převzít s odůvodněním, že zásilka je značně poškozena. O tomto stavu zákazník kontaktuje odesílatele zásilky na mail: obchod@kosmetikasalerm.cz nebo na telefonním čísle +420 777 164 090.

V případě převzetí zboží a následném zjištění, že produkt(y) jsou poškozeny, doporučujeme zákazníkům provést fotodokumentaci poškozeného zboží. Neprodleně, nejpozději ovšem do dvou pracovních dní, informovat příslušnou pobočku České pošty, s.p. a trvat na sepsání reklamačního protokolu. Posléze nás informujte na email: obchod@kosmetikasalerm.cz nebo na telefonním čísle +420 777 164 090. Odesílatel zásilky (internetový obchod kosmetikasalerm.cz) ovšem není kompetetní k vyřizování reklamace poškozené zásilky a jejího obsahu za adresáta (zákazníka). Česká pošta, s.p. takovýto postup reklamace neakceptuje. 

DPD Private

Zásilky také zasíláme prostřednictvím našeho partnera DPD CZ na koncové adresy na celém území České republiky.Zásilky zasíláme službou DPD Private, které jsou doručovány nejpozději do dvou pracovních dnů od odeslání. Součástí služby je elektronické a telefonické avizování před pokusem o doručení. 

Standardní cena DPD Private je stanovena na 75 Kč. Při objednávce nad 999 Kč je poštovné zdarma. V případě platby na dobírku je účtován příplatek 50 Kč (tzv. doběrečné) bez ohledu na výši objednávky. Platba na dobírku je možná pouze v hotovosti (platba kartou není možná). 

Slovenská pošta

- Doprava na Slovensko je zajišťována prostřednictvím smluvního partnera Heureka!Point a Slovenské pošty. Zásilka je po odeslání převezena do Bratislavy, kde je podána na pobočce Slovenské pošty jako balík I. třídy. (Doba doručení cca 2 - 3 dny ode dne odeslání).

- V rámci doručení zásilky Slovenskou poštou mohou zákazníci za nákup zaplatit bankovním převodem na slovenský účet internetového obchodu www.kosmetikasalerm.cz (č.ú.2100310785 / 8330) Zákazníci využijí k klasický bankovní převod v rámci Slovenské republiky. Nejsou vyžadovány mezinárodní platby.

- Cena poštovného je stanovena na 99 Kč. Při objednáce nad 999 Kč je poštovné zdarma. Přepočet na € je realizován na základně aktuálního kurzu vypsaného na internetovém obchodě www.kosmetikasalerm.cz. (1€ = 24 Kč dne 24. 4. 2019) 

- V případě platby na dobírku je účtováno poplatek za doběrečné v hodnotě 50,0 Kč. Poplatek za doběrečné je účtován i v případě zboží nad 999 Kč, kdy již není učtováno poštovné. 

- V případě doručení poškozené zásilky je zákazník neprodleně povinnen tuto situaci nahlásit Slovenské poště a trvat na sepsání reklamačního protokolu, pak informuje internetový obchod www.kosmetikasalerm.cz na email: obchod@kosmetikasalerm.cz nebo na tel.: +420 777 164 090

Osobní odběr ZDARMA v Praze, Brně a Ostravě

- Osobní odběr je možný na níže uvedených pobočkách v Praze, Brně a OstravěPOZOR: Pobočky osobního odběru nejsou prodejnami e-shopu www.inhair.cz. Jedná se nezávislou síť výdejních míst, kterou neprovozujeme. Informace ohledně dostupnosti zboží, skladových zásobách, expedici prosím směřujte na: obchod@inhair.cz nebo na tel.: 777 164 090

- Platbu za objednávku lze provést v hotovosti na pobočce při vyzvednutí nebo předem bankovním převodem. Platba kartou na pobočce NENÍ MOŽNÁ! Za osobní odběr ani platbu v hotovosti při osobním vyzvednutí nejsou účtovány poplatky.

POZOR: Po vyřízení objednávky prosím vyčkejte, zboží není ihned připraveno k vyzvednutí. Zboží je nutno přepravit na požadované výdejní místo. Převoz je realizován během 24 hodin od odeslání zásilky. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, budou vás pracovníci příslušné pobočky výdejního místa informovat prostřednictvím e-mailu a SMS.

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny

- Osobní odběr na více než 1000 výdejních místech v České republice a přes 200 odběrných míst na Slovensku. Cena za odběr na výdejních místech Zásilkovny je 30 Kč v případě malého nákupu do 999 Kč. Při nákupu nad 1000 Kč je osobní odběr zdarma. V případě platby v hotovosti je účtován příplatek + 15 Kč. Platba kartou na pobočce NENÍ MOŽNÁ! Ve chvíli, kdy bude zásilka připravená, dostanete SMS zpávu a e-mail s výzvou pro vyzvednutí zásilky. Zásilka bude ve výdejním místě umístěna po dobu 7 dní.