Salerm Biokera Treated Hair Plus kosmetická sada

3031

Salerm Biokera Cabellos Tratados intenzivní péče o poškozené vlasy. Obsahuje makadamový a malinový olej pro posílení i velmi zničených a oslabených vlasů po chemickém, technickém nebo jiném zásahu. Obsahuje výživné, hydratační a antioxidační látky. Sada obsahuje šampón pro poškozené vlasy 300 ml, masku pro poškozené vlasy 200 ml a Salerm Biokera Grapeology hroznový olej 60 ml. 

Více informací

1 204,00 Kč

Produkty samostatně: 1 409,00 Kč


Profesionln vlasov kosmetika Salerm Cosmetics

Více informací

Oranžová řada Biokera Natura Treated Hair je určena pro intenzivní regeneraci a opravu i velmi poškozených vlasů. Nezáleží na tom, zda k poškození vlasového stonku došlo z důvodu častého barvení, odbarvování, žehlení vlasů, nebo dalších technických nebo chemických zásahů. Řada Biokera Cabellos Tratados je založena na regeneračních účincích malinového oleje a makadamového oleje. Produkty neobsahují parabeny a jsou tak velmi šetrné i pro velmi citlivé jedince. Další nespornou výhodou této řady je, že vlasy nejenže regeneruje, ale navíc chrání před dalším poškozováním. Antioxidační složky chrání před agresí okolních vlivů a zajišťují dokonalou hydrataci vlasů.

Kosmetická sada Salerm Biokera Natura Treated Hair Plus obsahuje:

- Salerm Biokera šampón pro poškozené vlasy 300 ml

- Salerm Biokera maska pro poškozené vlasy 200 ml

- Salerm Biokera Grapeology hroznový olej na vlasy 60 ml

Salerm Biokera šampón pro poškozené vlasy 300 ml

Je speciální péčí o barvené vlasy a vlasy, které z důvodu chemických zásahů (barvení, melírovaní, chemické narovnání, trvalené..apod.) příšly o zdraví, hebkost a lesk. Vzorec šampónu byl pečlivě navržen tak, aby došlo k zabránění dehydratace vlasů a zároveň, aby došlo k opravě poškozených partití vlasů a k ochraně proti externím vlivům jako je chlór a tvrdá voda. Šampón Salerm Biokera pro poškozené vlasy s makadamiovým a malinovým olejem vlasům dodává potřebné výživné a antioxidační látky. Je formulován na bázi aktivní látky, která chrání barvu vlasů a pomáhá obnovit vlasové vlákno. 

Použití: Navlhčete vlasy teplou vodou, šampón naneste a dobře rozetřete, a pak proveďte první mytí. Opláchněte a šampón znovu naneste. Nyní nechejte pár minut působit a poté dobře opláchněte. 

Salerm Biokera maska pro poškozené vlasy 200 ml

Maska na namáhané vlasy navržená na bázi aktivních prvků pro ochranu barvy vlasů a nápravu vlasového vláka. Díky vysokému obsahu olejů bohatých na antioxidanty a živiny zlepšuje vzhled vlasů. 

Obsahuje: Olej z makadamových ořechů se snadno vstřebá a dodá vlasům pevnost a pružnostMakadamský olej dodá vlasům vitalitu a lesk a účinně eliminuje krepatěníf vlasů. Navíc makadamiový olej zpomaluje stárnutí vlasových buněk. Malinový olej je obdařen přirozeným UVA solárním filtrem, který pomáha chránit vlasy před poškozením Sluncem. Dále je bohatým zdrojem antioxidantů a hydratačních složek. 

Použití: Masku naneste na vlasy po umytí vlasů. Masku aplikujte na celé délky vlasů, vyvarujte se kontaktu s vlasovou pokožkou. Vlasy jemně pročešte, aby došlo k maximální distribuci masky po celé délce vlasů. Masku nechejte několik minut působit a následně opláchněte vlažnou vodou. 

Salerm Biokera Grapeology hroznový olej na vlasy 60 ml

Salerm Biokera Grapeology hroznový olej vlasy hloubkově vyživuje a hydratuje. Olej ze semen hroznů vinné révy je bohatý na antioxidanty, které chrání vlasy před poškozením agresivními vnějšími vlivy. Aktivní složky obnovují a zabraňují stárnutí vlasového keratinu ve struktuře vlasů. Solární filtry chrání vlasy před dehydratací a předčasným stárnutí způsobeným nadměrným slunečním zářením. Agresivní sluneční paprsky nadměrně dehydratují vlasový stonek a oslabují intenzitu barvy barvených vlasů. Díky své lehké nemastné struktuře se olej okamžitě vstřebává, bez zbytků. Navíc dodá vlasům zářivý lesk.

Ochrana proti: Přirozené solární filtry chrání vlasy před působením škodlivých UVA a UVB paprsků.

Obsahuje: Olej lisovaný ze semen hroznů vinné révy obsahuje vitamín E, který vyniká svými extrémními antioxidačními účinky. Bez parabenů.

Použití: Malé množství hroznového oleje Salerm Biokera Grapeology naneste do dlaní a poté aplikujte na umyté vlasy ještě vlhké nebo suché. Dále pokračujte v konečné úpravě jako obvykle. 

Parametry

Výrobce Salerm Cosmetics
Značka Salerm Biokera
Typ Dárková sada
Druh vlasů Poškozené a suché vlasy
Specifikace Regenerace vlasů
Určeno pro Muže i ženy
Balení Dárková sada

Hodnocení

Napsat hodnocení

Salerm Biokera Treated Hair Plus kosmetická sada

Salerm Biokera Treated Hair Plus kosmetická sada

Salerm Biokera Cabellos Tratados intenzivní péče o poškozené vlasy. Obsahuje makadamový a malinový olej pro posílení i velmi zničených a oslabených vlasů po chemickém, technickém nebo jiném zásahu. Obsahuje výživné, hydratační a antioxidační látky. Sada obsahuje šampón pro poškozené vlasy 300 ml, masku pro poškozené vlasy 200 ml a Salerm Biokera Grapeology hroznový olej 60 ml. 

Další varianty zboží

Obsah balení