Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA
16.07.2021

Zdravé a nádherné vlasy ve znamení udržitelnosti

Společnost VMV Cosmetic Group jakožto výrobce profesionálních kosmetických produktů Salerm Cosmetics, Lendan, Salón Selección a Marvi se zavázala dodržovat Cíle udržitelného rozvoje 2030 prosazované OSN pro udržitelnější planetu. Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) si kladou za cíl řešit problémy od chudoby po změnu klimatu a podporovat jak vzdělání, tak rovnost žen a mužů, ochranu životního prostředí, mír, zdraví nebo zodpovědnou spotřebu primární zdrojů.

Salerm Cosmetics chce svým klientům nabídnout skutečně účinnou, zdravou a udržitelnou vlasovou péči, která jde proti proudu mainstreamu a zároveň je založena na transparentních vědeckých výsledcích. Výrobce profesionální vlasových produktů pro zdravé a nádherné vlasy Salerm Cosmetics pod hlavičkou VMV Cosmetic Group se zavazuje k plnění 7 cílů udržitelného rozvoje.

 

4 KVALITNÍ VZDĚLÁNÍ

Cíl: Zajistit rovný přístup k inkluzivnímu a kvalitnímu vzdělání a podporovat celoživotní vzdělávání pro všechny

Plnění: Prostřednictvím nadace VMV Cosmetic Group byl vytvořen vzdělávací program Adelántate, v němž je každoročně udělujeno až 500 kadeřnických stipendií těm, kteří chtějí studovat kadeřnictví, ale nemají dostatek finančních zdrojů. K dnešnímu dni již tento program využilo 6 000 studentů.

5 ROVNOST MUŽŮ A ŽEN

Cíl: Dosáhnout genderové rovnosti a posílit postavení všech žen a dívek

Plnění: Rovnost žen a mužů je univerzálním zákonným právem. Ve společnosti VMV Cosmetic Group je aktuálně připravován plán rovnosti, který zaručuje rovné zacházení a přístup k odpovědným pozicím pro ženy i muže za stejných podmínek.

6 PITNÁ VODA, KANALIZACE

Cíl: Zajistit všem dostupnost vody a sanitačních zařízení a udržitelné hospodaření s nimi

Plnění: Salerm Cosmetics pracuje tak, aby veškeré výrobní provozy a továrny generovaly nulový odpad. Po ukončení výrobu a balení produktů Salerm Cosmetics jsou všechny reaktory, potrubí a balicí stroje, které byly použity v tomto procesu, vyčištěny ultra čistou vodou farmaceutické kvality. Tato voda je okamžitě znovu použita k opětovné výrobě dalších produktů. Ve výrobním závodě Salerm Cosmetics je instalována úpravna vody s čisticí kapacitou 360 000 litrů ročně. Salerm Cosmetics vrací veškerou upravenou vodu, která zbyla z výrobních procesů.

7 DOSTUPNÉ A ČISTÉ ENERGIE

Cíl:  Zajistit přístup k cenově dostupným, spolehlivým, udržitelným a moderním zdrojům energie pro všechny

Plnění: Salerm Cosmetics se snaží zajistit cenově dostupnou, bezpečnou a udržitelnou energii pro všechny. Instalované solární panely mají za cíl dosáhnout energetické soběstanočnosti do 5 let. Aktuální produkce energie ze Slunce je ekvivalentem až 100 000 kg emisí oxidu uhličitého za rok.

9 PRŮMYSL, INOVACE A INFRASTRUKTURA

Cíl: Vybudovat odolnou infrastrukturu, podporovat inkluzivní a udržitelnou industrializaci a inovace

Plnění: Salerm Cosmetics investuje 5 % ročního zisku do výzkumu a vývoje. Klíčem k tomu jsou inovace a technologický pokrok k objevení trvalých řešení ekonomických a environmentálních výzev.

12 ODPOVĚDNÁ VÝROBA A SPOTŘEBA

Cíl: Zajistit udržitelnou spotřebu a výrobu

Plnění: Udržitelná spotřeba a výroba znamená dělat více a lépe za méně. Salerm Cosmetics si plně uvědomuje význam a důležitost ochrany životního prostředí a zdrojů. Je nezbytné oddělit hospodářský růstu od zhoršování životního prostředí, zvýšit účinnost zdrojů a podporu udržitelného životního stylu. To je jeden z pilířů skupiny VMV Cosmetic Group.

13 KLIMATICKÁ OPATŘENÍ

Cíl: Přijmout bezodkladná opatření na boj se změnou klimatu a zvládání jejích dopadů

Plnění: Všechny obalové materiály, krabice a plasty, které jsou použity ve vnitřním provozu Salerm Cosmetics jsou opětovně použity. Salerm Cosmetics postupně zavádí biologicky odbouratelné plasty, které se za přirozených podmínek rozpadají. Salerm Cosmetics pracuje také s lokálními zdroji surovinan a dbá na spravedlivé zacházení.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

Salerm Cosmetics je exkluzivní značka profesionální vlasové kosmetiky určená profesionálním kadeřníkům. Salerm Cosmetics představuje kompletní sortiment vlasové kosmetiky, která každodenně splňuje nejnáročnější očekávání renomovaných kadeřníků po celém světe. Vlasová kosmetika Salerm je tou správnou volbou pro opravdu náročnou péči o vlasy. Salerm Cosmetics dodá vlasům styl a luxus. 

© SALERM COSMETICS | Profesionální vlasová, pleťová a dekorativní kosmetika
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz