Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
16.07.2021
Zdravé a nádherné vlasy ve znamení udržitelnosti
Společnost VMV Cosmetic Group jakožto výrobce profesionálních kosmetických produktů Salerm Cosmetics, Lendan, Salón Selección a Marvi se zavázala dodr... číst celé
27.10.2019
Salerm Cosmetics Kids&Care
Salerm Cosmetics představuje řadu dětské kosmetiky Kids&Care, první kosmetické ošetření speciálně určené pro ty nejmenší od Salerm Cosmetics. Salerm K... číst celé
06.09.2019
Život plný vášní: Víctor Martínez Vicario
Zakladatel Salerm Cosmetics, Víctor Martínez Vicario, náhle zemřel v prosinci 2018. Tímto článkem projevujeme projev úcty k životu skutečného podnikat... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

2+1 Zdarma! Salerm 21 SUN letní kosmetická sada

2+1 Zdarma! Salerm Gold kosmetická sada pro krásné vlasy

Salerm Cosmetics pro profesionály

Doprava a platba

Vyberte si z mnoha možností doručení produktů vlasové, pleťové nebo dekorativní kosmetiky. Váš balíček před expedicí vždy důkladně zabalíme a připravíme na případné nešetrné zacházení během přepravy. Pokud by k nějaké škodě přeci jen došlo, neváhejte nás kontaktovat a vše společně vyřešíme. Zásilky posíláme pouze v rámci České a Slovenské republiky. 

Ceny dopravy (Objednávky do 999 Kč)Převodem na účet/online kartouPlatba při převzetí
Česká pošta (Balík Do ruky)49 Kč99 Kč
Česká pošta (Balík Na poštu)44 Kč94 Kč
Česká pošta (Balíkovna)30 Kč45 Kč
Kurýr ČR75 Kč125 Kč
Osobní odběr Zásilkovna ČR30 Kč45 Kč
Osobní odběr Zásilkovna SK50 Kč75 Kč
Slovenská pošta SK99 Kč149 Kč

 

Ceny dopravy (Objednávky nad 999 Kč)Převodem na účet/online kartouPlatba při převzetí
Česká pošta (Balík Do ruky)0 Kč50 Kč
Česká pošta (Balík Na poštu)0 Kč50 Kč
Česká pošta (Balíkovna)0 Kč15 Kč
Kurýr ČR0 Kč50 Kč
Osobní odběr Zásilkovna ČR0 Kč15 Kč
Osobní odběr Zásilkovna SK0 Kč25 Kč
Slovenská pošta SK0 Kč50 Kč

* Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

 

AKTUÁLNÍ KURZ: 1,00 € = 25,00 Kč (aktualizace 1. 7. 2021)

Doprava a platba

Česká pošta, s.p.

Zásilky doručujeme službami Balík Do ruky (DR), Balík Na poštu (NP) nebo Balík Do balíkovny (NB). Balík Do ruky je možné využít pro doručení zásilky na jakoukoliv adresu v České republice. Balík Na poštu a Balík Do balíkovny jsou uloženy a připraveny na vybrané poště k osobnímu vyzvednutí zákazníkem, nebo jeho pověřenou osobou. Hlavní rozdíl mezi službou Balík Na poštu a Balík Do balíkovny spočívá v přístupu k dodání zásilky. Balík Na poštu je možné uložit na většině pošt v České republice, zákazník balík vyzvedává na klasické přepážce. Balík do Balíkovny je vydáván na speciální přepážce, která je určena pouze pro výdej těchto balíků. Výdej balíků je rychlejší a snadnější. Dobírky je možné uhradit také platební kartou.

Balíky České pošty jsou doručovány v režimu D+1 k rukám adresáta na jakoukoliv adresu v České republice, respektive na zvolenou pobočku České pošty dle konkrétně zvolené služby. Doručit je možné balík až do hmotnosti 30 kg. Těžší zásilky mohou být dle povahy zboží rozděleny do více balíků. Adresát je o pohybu zásilky informován SMS nebo emailem. Stav zásilky je možné ověřit online pomocí trasování zásilky. Na webových stránkách České pošty je možné změnit termín i způsob doručení zásilky. Adresátovi je zaslán kód pro bezkontaktní doručení (v případě uložení zásilky na poště). Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba bez předkládání dokladu totožnosti. Dobírky je možné zaplatit platební kartou v případě, kdy je doručovatel, nebo pobočka České pošty, vybaven platebním terminálem. Standardní doba uložení zásilek na poště je 7 dní. Dobu uložení zásilky je možné po kontaktování konkrétní pobočky České pošty prodloužit. 

Viditelně poškozenou zásilku doporučujeme nepřebírat. Pokud adresát po převzetí zásilky dodatečně zjistí, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.

Více informací k balíkovým službám České pošty, s.p. naleznete na webových stránkách www.ceskaposta.cz

Zásilkovna - síť výdejních míst v ČR a SK

Zásilkovna zahrnuje síť tisíce výdejních míst, které jsou umístěny v provozovnách třetích stran v České republice a na Slovensku (platba vždy v EUR). Zásilku je tak například možné vyzvednout v trafice, pekařství, v obchodě s oblečením, nebo třeba v kadeřnictví za předpokladu, že tuto službu nabízí. Aktuální seznam výdejních míst je dostupný na webových stránkách Zásilkovny. Zásilky jsou připraveny k vyzvednutí v režimu D+1 a na výdejním místě jsou uloženy po dobu 7 dní (během předvánoční doby může být doba zkrácena na 5 dní). Dobu uložení zásilky je možné prodloužit prostřednictvím odkazu pro trasování zásilky, který byl zákazníkovi odeslán po expedici zásilky. Zásilku je možné sledovat na webových stránkách Zásilkovny.

Hmotnostní limity zásilky jsou ovlivněny požadavky provozovatelů jednotlivých výdejních míst. Standardně platí maximální hmotnost zásilky do 10 kg, případně do 5 Kg. Z tohoto důvodu může být zásilka dle povahy zboží rozdělena do více balíků. Na většině výdejních míst je možné případné doběrečné zaplatit platební kartou. Zda výdejní místo umožňuje platbu platební kartou zjistíte ze seznamu výdejních míst dostupného na webových stránkách Zásilkovny. Přesměrování již expedované zásilky není možné, pokud nedošlo k znemožnění výdeje zásilky provozovatelem konkrétního výdejního místa nebo jinou nenadálou skutečností.

Vyzvednutí zásilky na výdejním místě probíhá na základě hesla pro vyzvednutí zásilky, které bylo zákazníkovi odesláno SMS nebo emailem. Zásilku je oprávněna vyzvednout také třetí osoba, která zná heslo pro vyzvednutí zásilky. Před závazným převzetím zásilky je zákazník oprávněn zkontrolovat obsah zásilky. Kontrola zásilky musí být pod dohledem obsluhy výdejního místa. Zákazník má po kontrole obsahu právo zásilku odmítnout převzít bez poplatků nebo sankcí.

Kurýr ČR

Kurýrní služba expresního doručení balíku na jakoukoliv adresu v České republice k rukám příjemce v režimu D+2. Zásilky odesíláme v zastoupení společnosti Zásilkovna, s.r.o., která zásilka doručuje ve vlastní režii nebo za pomoci externích přepravců DPD, WeDo apod. Trasování zásilky je proto možné primárně prostřednictvím webového rozhraní společnosti Zásilkovka. Maximální hmotnost zásilky je 10 kg. Z tohoto důvodu může být zásilka rozdělena do více balíků, což ovšem nepovede ke zvýšení ceny poštovného. V případě viditelného poškození zásilky ji nepřebírejte a kontaktujte nás.

Slovenská pošta

Doručení Slovenskou poštou je určena pouze pro naše slovesnké zákazníky. Expresního doručení balíku na jakoukoliv adresu na Slovensku k rukám příjemce v režimu D+2. Zásilky odesíláme v zastoupení společnosti Zásilkovna, s.r.o. Trasování zásilky je proto možné primárně prostřednictvím webového rozhraní společnosti Zásilkovka, přes které je možné zásilku sledovat. Maximální hmotnost zásilky je 10 kg. Z tohoto důvodu může být zásilka rozdělena do více balíků, což ovšem nepovede ke zvýšení ceny poštovného. V případě viditelného poškození zásilky ji nepřebírejte a kontaktujte nás.

Novinky z našeho blogu

Zdravé a nádherné vlasy ve znamení udržitelnosti
16.07.2021
Zdravé a nádherné vlasy ve znamení udržitelnosti
Společnost VMV Cosmetic Group jakožto výrobce profesionálních kosmetických produktů Salerm Cosmetics, Lendan, Salón Selección a Marvi se zavázala dodr... číst celé
Salerm Cosmetics Kids&Care
27.10.2019
Salerm Cosmetics Kids&Care
Salerm Cosmetics představuje řadu dětské kosmetiky Kids&Care, první kosmetické ošetření speciálně určené pro ty nejmenší od Salerm Cosmetics. Salerm K... číst celé
Život plný vášní: Víctor Martínez Vicario
06.09.2019
Život plný vášní: Víctor Martínez Vicario
Zakladatel Salerm Cosmetics, Víctor Martínez Vicario, náhle zemřel v prosinci 2018. Tímto článkem projevujeme projev úcty k životu skutečného podnikat... číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

Salerm Cosmetics je exkluzivní značka profesionální vlasové kosmetiky určená profesionálním kadeřníkům. Salerm Cosmetics představuje kompletní sortiment vlasové kosmetiky, která každodenně splňuje nejnáročnější očekávání renomovaných kadeřníků po celém světe. Vlasová kosmetika Salerm je tou správnou volbou pro opravdu náročnou péči o vlasy. Salerm Cosmetics dodá vlasům styl a luxus. 

© SALERM COSMETICS | Profesionální vlasová, pleťová a dekorativní kosmetika
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz